JAK POMÁHÁME

Aktuální projekty
 

Perníčky pečou v těchto dnech členové iniciativy Pivoňka, která pečuje o jihočeské rodiny. Vánoční cukroví pak věnují osamělým seniorům a potěší je tak alespoň zprostředkovaně domácí atmosférou vánočních svátků.

Na dýňový bowling, létání na koštěti, výrobu lektvarů, zdolávání pavučin, ale i krásný interiér jedné z nejstarších budov v Českých Budějovicích zve iniciativa Pivoňka tuto sobotu 6. listopadu do českobudějovické Rabenštejnské věže.

Skvělá akce, skvělí bojovníci a skvělí diváci. Dnešní akce v Zálužicích u Zlivi na Českobudějovicku se opravdu povedla. Utkali se tu při pomyslné bitvě římští vojáci s těmi germánskými. Nechyběly ukázky dobových táborů, tehdejšího vybavení, výstroje a života ve starověku. Hlavně děti si vyzkoušely střelbu z luků nebo kuší a také katapultu. Na břehu...

Pivoňka v Měsíčnici.Iniciativa Pivoňka ve spolupráci s rudolfovským centrem rozvoje Měsíčnice a skvělou odbornou lektorkou paní Irenou Kovářovou nabízí možnost pro všechny ženy i muže, kteří si přejí pozitivní změnu Začínáme tento pátek Ženským kruhem, kde se budeme vracet ke své vnitřní síle, a který je nejen o ženách. V naší společné nabídce jsou...

V sobotu uspořádala Iniciativa Pivoňka s partnery ve Zlivi Zliváci a Nordic Walking Lišov Pivoňkový pochod pro budoucnost. Akce byla skvělá a proto jsme se rozhodli pokračovat, podpořit mladé nadšence z Nordic Walking Lišov a poctivě s nimi poznat krásy Jihočeského kraje.

Iniciativa Pivoňka obdržela nádherný sponzorský dar! 30 kusů elastických šátků na nošení dětí. Děkujeme moc. Jedná se nejen o praktickou pomůcku, ale díky šátku si maminky, případně i tatínkové ještě více upevní pouto ke svým dětem.

Nebývalý zájem doprovází pivoňkové dny, které pořádá na jihu Čech iniciativa Pivoňka. Tu založila Pavla Pivoňka Vaňková z Lišova na Českobudějovicku, kandidátka na poslankyni a členka Krajského výboru STAN v Jihočeském kraji.

Za sportem na zdravém vzduchu, bez tabletů a mobilů. To je jeden z hlavních pilířů iniciativy Pivoňka. Proto jsme podpořili mladší žáky FK Lišov nákupem dresů. Moje iniciativa Pivoňka je teď hrdým sponzorem mladých fotbalistů. Dnes jsme dresy pokřtili a kluci je při zápase hned vyzkoušeli. Krásné, co říkáte. Jsem si jistá, že nezůstane pouze u...

Pochod pro budoucnost pořádá v sobotu 18. září ve Zlivi na Českobudějovicku spolek Zliváci ve spolupráci s iniciativou Pivoňka. Výtěžek z dobrovolného startovného tohoto Pivoňkového pochodu poputuje do Chelčického domova sv. Linharta, které pečuje o lidi se sníženou soběstačností.A CO TEĎ?

Podpořte naše úsilí